XXXVII KONKURS MŁODEGO MUZYKA 

WYNIKI:

I GRUPA INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE

II GRUPA INSTRUMENTY DETE DREWNIANE

I GRUPA INSTRUMENTY DĘTE BLASZANE

II GRUPA INSTRUMENTY DĘTE BLASZANE

III GRUPA INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE

III GRUPA INSTRUMENTY DETE BLASZANE

regulamin - pdf 

Harmonogram ramowy  (aktualizacja 24.04.2016 r.) 

Prosimy uczestników o potwierdzenie swej obecności w Biurze Organizacyjnym Konkursu (holl szkoły na parterze) najpóźniej. na godzinę przed występem, natomiast conajmniej 15 min przed prezentacją należy zgłosić się wraz z akompaniatorem do konferansjera (przed wejściem na salę) w celu potwierdzenia swej gotowości do występu. Tam też należy zgłosić ewentualne zmiany w programie. Ze względu na dużą ilość uczestników prosimy o zdawanie sal po występie. 

Ponadto informujemy, że jako organizator będziemy respektowali rozkład czasowy w  harmonogramie, więc nie ma obaw o wcześniejszy występ (np z powodu rezygnacji lub krótszych prezentacji innego uczestnika), chyba że ewentualny wcześniejszy występ nastąpi za obopólną zgodą.

Harmonogram szczegółowy:

Instrumenty dęte drewniane:

Instrumenty dęte blaszane:

  • I grupa                                         7 maja, godz.10.00-13.00,"Na Strychu"
  • II grupa                                        7 maja , godz. 14.00-17.30,"Na Strychu"
  • III grupa                                       8 maja , godz. 9.00-16.00,"Na Strychu"

 

A tutaj można zobaczyć, kto aktualnie występuje: <<<TERAZ GRA>>>